Administrace serverů, firewallů, Cisco routerů

Administrace serverů

Firma DigiTwins je schopna zajistit kompletní servis u všech serverů a to již od jejich výběru podle požadavku zákazníka, až po jejich dodání, nainstalování a uvedení do provozu. Servis obsahuje i instalaci, konfiguraci a správu serverových součástí jako jsou Active Direstory, DNS, DHCP a pod. Máme certifikované specialisty nejen na operační systémy řady Windows, ale i na většinu distribucí systému Linux.

Bližší informace o této službě poskytne: Bohuslav Frk (+420 777 678 279)


Administrace aplikačních serverů

Firma DigiTwins má proškolené specialisty na instalaci, konfiguraci a správu Exchange serverů, databázových serverů Oracle, MS SQL a MySQL, SharePoint Portal serverů, webových serverů IIS, Apache a Nginx a to vše i v clusterových variantách. U všech těchto systémů jsme schopni zabezpečit kompletní podporu od instalace až po údržbu.

Bližší informace o této službě poskytne: Jan Vondrák (+420 602 161 959)


Administrace Firewallů

Naše firma se specializuje na Linuxové firewally a firewally společnosti Cisco. Pokud to řešení vyžaduje, e-mailová komunikace je kontrolována již na této bráně a to jak na přítomnost virů, tak i na přítomnost nevyžádaných mailů (spam, dle přání zákazníka implementace RBL, Sender ID, Bayesiánský filtr atd.). Firewally dále umožňuje bezpečnou komunikaci přes VPN a detekci a zamezení napadení sítě. Veškerou funkcionalitu firewallů lze upravit na konkrétní požadavky zákazníka. Do této služby spadá i instalace a administrace osobních firewallů a to i personální firewall uvedený v SP2 pro Windows XP.

Bližší informace o této službě poskytne: Bohuslav Frk (+420 777 678 279)


Administrace Cisco routerů

Součástí této služby je nejen instalace a zprovoznění Cisco routerů podle potřeb zákazníka, ale i jeho údržba a bezpečnostní aktualizace.

Bližší informace o této službě poskytne: Jan Vondrák (+420 602 161 959)

« zpět na seznam služeb
Výběr z našich referencí

Reference Digitwins: Národní akreditační orgán Reference Digitwins: Mero Reference Digitwins: Javlin

další referenceRychlý kontakt

DigiTwins, s.r.o.
Olšanská 54 / 3, Praha 3, 130 00
tel.: +420 272 096 234
GSM: +420 602 161 959
e-mail: digitwins@digitwins.com

kompletní infoCertifikáty

Microsoft certified IT Professional Microsoft certified System Administrator Microsoft certified Solutions Expert Microsoft certified Solutions Associate Microsoft certified Professional Microsoft certified Technology Specialist

kompletní info