Reference

Služeb firmy DigiTwins využívají například společnosti ČIA, Mero, Javlin nebo Porsena. Našimi obchodními partnery jsou dále společnosti JPM reklama, Mondus a.s., Bemic, Sofyscon s.r.o., a další...


ČIA, o.p.s. (logo)

ČIA, o.p.s.

Této společnosti poskytujeme kompletní outsourcing IT služeb od správy sítě, přes správu databázovych, aplikačních, tiskových a síťových serveru až po hardwarovou a softwarovou podporu, řešení problémů koncových uživatelů a podílíme se jako generální dodavatel i na plánování a rozvoji IT.
 

Mero, a.s. (logo)

Mero, a.s.

Naše firma provádí outsourcing služeb centralní instalace, konfigurace a distribuce software, centrální instalačni body operačních systémů, virtualiace a testování bezpečnostních politik a záplat, zabezpečení používaného software a řešení síťových problémů.
 

Javlin, a.s. (logo)

Javlin, a.s.

DigiTwins spravuje všechny hlavní servery této společnosti a zajištuje veškerou IP telefonii přes server Asterisk.
 

Porsenna, o.p.s. (logo)

Porsenna, o.p.s.

Této společnosti poskytujeme kompletní outsourcing IT služeb od správy serverů až po správu koncových stanic.
 

AmerSports (logo)

AMER SPORTS Czech Republic s.r.o.

Nadnárodní společnost, dodavatel značek Salomon, Atomic, Suunto, Wilson, Dynamic aj. Digitwins poskytuje outsourcing správy počítačových síti v pražské centrále a ve všech jejích pobočkách v České republice a na Slovensku. Jedná se především o správu koncových stanic, serverů, internetových konektivit, přenosných zařízení atd.
 

ABF (logo)

PVA a.s.

Pro PVA poskytujeme plný outsourcing IT služeb počínaje správou doménových serverů, stanic, VPN tunelů, virtualizačních platforem a dodáváme přes naše partnery hardware a software. Dále poskytujeme plnou IT podporu areálu výstaviště PVA EXPO Letňany. V neposlední řadě se podílíme na plánování a směrování dalšího rozvoje v oblasti IT a služeb.
 
Rychlý kontakt

DigiTwins, s.r.o.
Olšanská 54 / 3, Praha 3, 130 00
tel.: +420 272 096 234
GSM: +420 602 161 959
e-mail: digitwins@digitwins.com

kompletní infoCertifikáty

Microsoft certified IT Professional Microsoft certified System Administrator Microsoft certified Solutions Expert Microsoft certified Solutions Associate Microsoft certified Professional Microsoft certified Technology Specialist

kompletní info